Date: May 2021

Duration: 1 hours 18 minutes

Language: Polish

Summary:

Wiara w siebie to cecha o niezwykłej mocy sprawczej, która może przeobrazić życie. Wynika z głębokiego przekonania, że zdołamy zrealizować każdy cel, który wytyczymy. Jest istotnym elementem dojrzałej i stabilnej osobowości, zwiększa chęć działania i pomaga przetrwać kłopoty. Na czym polega? Dlaczego tak często odczuwamy jej niedosyt i… co z tym zrobić?

Wykład wskazuje czynniki, które osłabiają wewnętrzną ufność we własne możliwości, oraz przedstawia sposoby pozwalające ją wzmocnić. Zwraca naszą uwagę na tak ważne elementy wpływające na wiarę w siebie jak: wiedza (ogólna i branżowa), kompetencje miękkie, zaangażowanie, relacje z ludźmi, niezależność, pasja, impulsy motywujące (na przykład inspirujące programy i książki). Opisuje metody kształcenia umiejętności dostrzegania własnych talentów oraz łączenia ich z wizją życia. Podpowiada, jak radzić sobie z pojawiającymi się przeciwnościami, wśród których są lęki i poczucie winy, mające szczególnie destrukcyjną moc. Zawiera liczne pytania angażujące odbiorcę oraz odniesienia do biografii sławnych osób, które dzięki wierze w siebie osiągnęły założone cele. W podręczniku dołączonym do nagrania poza tekstem wykładu znajdziemy fotografie, cytaty oraz bogatą część utrwalającą.

Genres:

Jak uwierzyć w siebie

by Andrzej Moszczyński

has successfully been added to your shopping cart

Jak uwierzyć w siebie, Andrzej Moszczyński
Jak uwierzyć w siebie, Andrzej Moszczyński
This title is due for release on May 5, 2021.

Enter your email below to be notified as soon as it is available!

By clicking "Notify Me" you consent to receiving electronic marketing communications from Audiobooks.com. You will be able to unsubscribe at any time.

Already a member? Log In to add this title to your wishlist.
Jak uwierzyć w siebie, Andrzej Moszczyński
This title is due for release on May 5, 2021
We'll send you an email as soon as it is available!

Already a member?
Log in to add this title in your wishlist
Jak uwierzyć w siebie, Andrzej Moszczyński
Please Log in and add this title to your wishlist.
Jak uwierzyć w siebie, Andrzej Moszczyński

We will send you an email as soon as this title is available.