[Estonian] - Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?

Written by:
Dr. Dain Heer
Narrated by:
Kaidi Karilaid

Unabridged Audiobook

Ratings
Book
5
Narrator
2
Release Date
January 2020
Duration
9 hours 49 minutes
Summary
See on väga eriline raamat, mis on kirjutatud meie maailmas elavatele unistajatele - inimestele, kes teavad, et võimalik on ka midagi muud, aga kel pole kunagi varem olnud selle saavutamiseks vajalikke vahendeid. Mis siis, kui ütleksin sulle, et need vahendid on olemas? Kõik see, millest sa oled kunagi unistanud, on ka päriselt võimalik!
See raamat pakub sulle hulgaliselt praktilisi ja dünaamilisi abivahendeid ning protsesse, mis annavad sulle võime enesele teadvustada, mis on sinu jaoks tõene ja kes sa tõeliselt OLED. Mis siis, kui sina iseendana võiksid muuta kõike - oma elu, suhteid, keha, rahalist seisu... ja kogu maailma?
2000. aastal olin ma pealtnäha edukas kiropraktik, aga selle välispinna all valdas mind sügav masendus. Ma jõudsin oma eluga sellisesse punkti, kus olin valmis kõigele ise lõpu tegema. Andsin universumile aega kuus kuud...
Ja siis ühtäkki, kui olin järele proovinud kõikvõimalikud eneseabivahendid ja spirituaalsed meetodid, avastasin ma midagi, mis muutis kogu mu elu - Access Consciousnessi programmi.
Access on süsteem, mille abil võid avada uksed, mis viivad kõigi selles maailmas leiduvate võimalusteni. See süsteem võimaldab sulle ligipääsu sinus peituvale sügavamale teadmisele seeläbi, et suurendab dünaamiliselt sinu teadlikkust ja teadvuslikkust, on valmis kõike vastu võtma ega arvusta mitte midagi. Palun arvesta sellega, et mul ei ole sulle pakkuda vastuseid, vaid üksnes küsimusi. Ainult sina tead, mis on sinu puhul tõene. Ma hoopis kutsun sind koos minuga avastama seda, kes sa tegelikult oled. Minu enda tee kõrgema teadvuse saavutamiseks kestab ikka veel, nagu sinugi oma. Kui sa oled nõus, võib see raamat sulle näidata, kuidas saada iseendaks ja muuta maailma. Kas käes ongi õige aeg? Kas seda sa oodanud oledki?
Reviews
Profile Avatar
Karin A.

Ülihea raamat. Soovitan kõigile. Kuulatud mitmeid kordi ja ikka on justkui miskit uut, mida ma varasemast ei mäletanudkui

1 book added to cart
Subtotal
$18.95
View Cart