Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?

Unabridged Audiobook

Written By: Dr. Dain Heer

Narrated By: Kaidi Karilaid

Date: January 2020

Duration: 9 hours 49 minutes

Summary:

See on väga eriline raamat, mis on kirjutatud meie maailmas elavatele unistajatele - inimestele, kes teavad, et võimalik on ka midagi muud, aga kel pole kunagi varem olnud selle saavutamiseks vajalikke vahendeid. Mis siis, kui ütleksin sulle, et need vahendid on olemas? Kõik see, millest sa oled kunagi unistanud, on ka päriselt võimalik!
See raamat pakub sulle hulgaliselt praktilisi ja dünaamilisi abivahendeid ning protsesse, mis annavad sulle võime enesele teadvustada, mis on sinu jaoks tõene ja kes sa tõeliselt OLED. Mis siis, kui sina iseendana võiksid muuta kõike - oma elu, suhteid, keha, rahalist seisu... ja kogu maailma?
2000. aastal olin ma pealtnäha edukas kiropraktik, aga selle välispinna all valdas mind sügav masendus. Ma jõudsin oma eluga sellisesse punkti, kus olin valmis kõigele ise lõpu tegema. Andsin universumile aega kuus kuud...
Ja siis ühtäkki, kui olin järele proovinud kõikvõimalikud eneseabivahendid ja spirituaalsed meetodid, avastasin ma midagi, mis muutis kogu mu elu - Access Consciousnessi programmi.
Access on süsteem, mille abil võid avada uksed, mis viivad kõigi selles maailmas leiduvate võimalusteni. See süsteem võimaldab sulle ligipääsu sinus peituvale sügavamale teadmisele seeläbi, et suurendab dünaamiliselt sinu teadlikkust ja teadvuslikkust, on valmis kõike vastu võtma ega arvusta mitte midagi. Palun arvesta sellega, et mul ei ole sulle pakkuda vastuseid, vaid üksnes küsimusi. Ainult sina tead, mis on sinu puhul tõene. Ma hoopis kutsun sind koos minuga avastama seda, kes sa tegelikult oled. Minu enda tee kõrgema teadvuse saavutamiseks kestab ikka veel, nagu sinugi oma. Kui sa oled nõus, võib see raamat sulle näidata, kuidas saada iseendaks ja muuta maailma. Kas käes ongi õige aeg? Kas seda sa oodanud oledki?

Genres:

  • Karin A.

    Ülihea raamat. Soovitan kõigile. Kuulatud mitmeid kordi ja ikka on justkui miskit uut, mida ma varasemast ei mäletanudkui

Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?

by Dr. Dain Heer

has successfully been added to your shopping cart

Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?, Dr. Dain Heer
Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?, Dr. Dain Heer
This title is due for release on January 8, 2020.

Enter your email below to be notified as soon as it is available!

By clicking "Notify Me" you consent to receiving electronic marketing communications from Audiobooks.com. You will be able to unsubscribe at any time.

Already a member? Log In to add this title to your wishlist.
Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?, Dr. Dain Heer
This title is due for release on January 8, 2020
We'll send you an email as soon as it is available!

Already a member?
Log in to add this title in your wishlist
Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?, Dr. Dain Heer
Please Log in and add this title to your wishlist.
Kuidas Saada Iseendaks Ja Muuta Maailma?, Dr. Dain Heer

We will send you an email as soon as this title is available.